Dutinkové polykarbonátové desky: které vybrat pro pergolu?

Kdo nechce sedět s kávou na terase? Chcete si přečíst nebo si zdřímnout na lehátku? Terasa je bohužel v našem klimatu používána jen pět měsíců v roce. Kromě toho, pouze když neprší a když slunce příliš neohřívá. Pokud ji zastřešíme, pak nás ani slunce ani déšť nebudou rušit. Pro zastřešení je potřeba zvolit vhodný materiál. Například polykarbonátové desky. Polykarbonátové panely klademe na střechu, jsou trvanlivé a průhledné.

Výsledek obrázku pro site:lexan.cz


Dutinkové polykarbonátové desky


Dutinkové polykarbonátové desky se velmi často používají ve stavebnictví. Popularita materiálu je dána jeho mechanickými a tepelnými vlastnostmi. Zákazníci často volí tento typ panelů pro aranžování vstupů do budov (střechy nad dveřmi), jakož i pro stavbu balkónů nebo terasových střech a zastřešení teras. Velmi dobré izolační parametry, dobrá propustnost světla a nízká hmotnost činí tento materiál konkurenceschopným se sklem. Stříška nad dveřmi nebo zastřešení nad terasou poskytují stavbě zajímavý vzhled, bez množství zdrojů a práce. Zastřešení vyrobené z polykarbonátu nevyžaduje masivní, těžkou, a tedy drahou nosnou konstrukci.
Především je to velmi bezpečný materiál. Polykarbonát je nehořlavý, odolný vůči vysokým teplotám, při kterém se nedeformuje. Je také odolný proti mechanickému poškození, jako je poškození. U náhodných rázů nebo škrábanců nedojde k žádné stopě a s velmi silným nárazem bude deska i v případě prasknutí, její okraje nebudou ostré a nebezpečné. Polykarbonátové desky na míru jsou materiálem, který se velmi snadno udržuje v čistotě. Netvoří na nich tolik skvrn jako na skle a nejsou vidět žádné otisky prstů. Dutinkový polykarbonát může usazovat více nečistot, protože má mírné prohloubení.


Kde najdete vhodné polykarbonátové desky


Hledáte-li dodavatele kvalitní dutinkových polykarbonátových desek, můžete se obrátit na společnost Terco plast. Máte-li zájem o nákup těchto polykarbonátových desek, kontaktujte dodavatele, kterým je společnost Tercoplast s.r.o. Nabízí širokou škálu materiálů na svém webu lexan.cz. Na míru si můžete nechat vyrobit jakékoliv polykarbonátové desky, plexisklo i lexan. Oceníte dokonalý servis, rychlé dodání a léty prověřenou tradici. Výhodou je kvalitní servis.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4