S kartonovými krabicemi je stěhování hračka

Občas přijde čas, kdy je potřeba se odněkud přestěhovat. Mladí lidé se pomalu stěhují od rodičů do podnájmů a až trošku našetří, zase se přesunou buď do vlastního bytu nebo domu. S sebou samozřejmě musí brát spoustu věcí. A spoustu věcí není tak úplně jednoduché přenést. Naštěstí ale existují papírové krabice, které stěhování neskutečným způsobem usnadňují. 

Číst dál: S kartonovými krabicemi je stěhování hračka

Osvětlení vitrín: Jedině LED technologií

led osvětlení do vitrín

Dnes se budeme bavit o osvětlení vitrín LED technologií. Jelikož se jedná o poměrně populární a osvědčenou technologii, rozhodl jsem se jí věnovat tento článek. Začnu v minulosti, kdy jediným způsobem, jak něco osvětlit byl oheň, záhy se objevily svíčky a trochu později lampy na bázi oleje. Revolučním objevem byla žárovka, která funguje na principu rozžhavení wolframového vlákna při průchodu elektrického proudu. Důvodem, proč jsou na ústupu je jejich nízká účinnost a spotřeba právě elektrické energie. Místo toho jsou masově nahrazovány moderními LED technologiemi, které zažívají boom.

Číst dál: Osvětlení vitrín: Jedině LED technologií

Spolehlivé odsávání prachu je základ

To, že jsou průmyslové zplodiny pro člověka nebezpečné, už všichni dobře víme. A i přesto funguje spousta firem bez toho, aniž by si zařídila jakýkoliv filtrační systém. To vede k závažným poškozením zdraví a nespokojenosti pracovníků, kteří se ve znečištěném prostoru pohybují. Přitom existují tak jednoduché způsoby, jak takovým věcem spolehlivě zamezit. Filtrační zařízení by zkrátka měla být první věc, která je do výrobního prostoru nainstalována.

Číst dál: Spolehlivé odsávání prachu je základ

Špatný výběr instalatéra se prozdraží

kotol na tuhé palivo

Mnoho z vás někdy zažilo, že mu v domácnosti kapal kohoutek, protékal záchod nebo jen potřeboval během rekonstrukce zapojit nové vodovodní vedení. Pokud jsme zruční kutilové, mnoho věcí zvládneme sami, bohužel někdy se to bez odborní pomoci neobejde. Například poslední zmíněná situace, kdy potřebujete nový vodovodní rozvod jde těžko dělat po "domácku", potřebujete totiž určité nářadí. Proto si povoláváme do služby instalatéry a dnes si povíme, jak vybrat toho správného.

Číst dál: Špatný výběr instalatéra se prozdraží

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4