Hřiště na malou kopanou – stavba a údržba

víceúčelové hřiště GoldReturn

U nemovitostí je čím dál větší požadavek na to, aby byl v areálu či přinejmenším těsné blízkosti, obsažen nějaký park s možností „venčit“ děti. Pokud se tak děje v meziprostorech budov, kde můžete jednoduše vykouknout z okna a své dítě kontrolovat, tak je to perfektní volba.

Pokud je hřiště na malou kopanou situováno v těsné blízkosti domu, pak samozřejmě logicky hrozí nebezpečí toho, že přehnaně entusiastické dítě vypálí „perdu“ do okna álá Rámos a s tím se pak nedá nic dělat. Proto se také na tato hřiště preventivně umísťují síťoviny, mantinely a jiná oplocení.

Fotbalové branky

Samozřejmostí pro malou kopanou jsou fotbalové branky. Pokud jsou děti malé, tak je kopaná ještě menší a bohatě si vystačí s brankami hokejovými. Aby nebyly branky přenosné a jednoho dne si je někdo nepřenesl během noci do sběrny, tak se dají branky vyřešit pomocí výklenků na obou stranách hřiště.

víceúčelové hřiště na fotbal

Povrch hřiště

Samotný povrch hřiště je trochu detailnější záležitost a záleží na vaší domluvě s projektantem hřiště, jaký povrch zvolíte. Někdy se hodí beton, ale pokud jsou obyvatelé náchylní na křik dětí s rozbitým kolenem, tak je lepší zase umělá tráva nebo tartan. Antuka je sice také přitažlivá, ale maminky se nerady perou s praním prádla každý den. Každý povrch má svá pro a proti.

Údržba hřišť

Samotná údržba je jedním z nejdůležitějších aspektů výstavby hřiště. Pokud nemáte zájem na tom, aby se hřiště muselo každých deset let stavět znova a znova, tak rozhodně doporučuji profesionální služby. Hřiště se opotřebuje jako všechno ostatní a pravidelná a důsledná kontrola může zahraňovat jak životy, tak peníze. A to je přeci vše, na čem záleží.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4