Jaké výhody představují kvalitní ocelové dveře?

Zajímá vás, jaké výhody mohou představovat ocelové dveře ve vašem podniku či výrobě? V tomto článku je najdete a poradíme vám, kam se s poptávkou obrátit.

Dlouholetost

Kvalitní ocelové dveře vám vydrží spoustu let. Není totiž na nich téměř nic, co by bylo nutné měnit, čistit a udržovat a zároveň budou jako vstupní dveře nejbezpečnější variantou proti vniknutí.
Oproti dřevěným a plastovým dveřím se snadno neopotřebují a nemění snadno svůj objem vlivem fyzikálních jevů. Dřevo se totiž ve vlhku nasákne vodou a roztáhne, plus se v něm začne tvořit plíseň. V teple se také dřevo a plast roztahuje mnohem více, než ocel.

Odolnost vůči vlivům prostředí

Jak jsme už zmínili, ocelové dveře nabízejí skvělou možnost bytelných dveří, kterými nepohne ani ten nejsilnější vítr, vlhko jim nijak nevadí a ve velkém množství vody maximálně jejich vrchní vrstva rezaví. Co se ohně týče ocelové dveře se dají vytvořit na úrovni skvělé odolnosti proti ohni. Dalším doplňkem, který může být součástí ocelových dveří je větrací průduchy, protidýmový ventil, který umožní v případě požáru nedostupnost dýmu do dalšího prostoru.

Unikátní vzhled

Pokud se zdráháte vybrat ocelové dveře, protože vám přijdou příliš industriální, neviděli jste dveře s různými povrchovými úpravami a lakovaným designem. Úprava je možná do takové míry, že si můžete být jistí, že nebude “bít do očí” s celkovým designem vašeho podniku.

Dobeš

Dobeš je firma, která má rozsáhlé zkušenosti v oboru. Na svých webových stránkách se mohou pochlubit velkou databází fotek z předešlých prací a skvělým vysvětlením rozdílů jednotlivých typů dveří.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4