Značení sídla společnosti neonovými nápisy

 

Neonové nápisy jsou výborný prostředek pro odlišení budovy od ostatních. V době, kdy se aktivně staví stále nové stavby je nutné se od ostatních nějakým způsobem odlišit. A to hlavně pokud vlastníte firemní budovu.

Odlišit se můžete různými způsoby. Může to být nátěr budovy, atypický tvar, který vás odliší od přilehlých staveb, nebo třeba exteriérové dekorace ve formě zajímavě střižených stromů nebo i originálních soch. Také způsoby odlišení se ale občas docela prodraží a ne každý si může takové nákladné prvky dovolit. Jaký ale jiný způsob zvolit? My vám můžeme doporučit 3D písmena na zeď. Jedná se o relativně nenákladné řešení toho, jak se odlišit od konkurence a jak vyzdvihnout svou korporátní identitu. 

3D písmenka jsou opravdu versatilní prostředek. Můžete je umístit jak zvenčí, tak i zevnitř budovy. Ozdoby tak mohou vidět lidé, kteří jenom procházejí, ale také ti, kteří k vám jsou například na schůzku. Obrovskou výhodou jsou tvary, které mohou neonové nápisy zaujmout. A že jich je opravdu hodně. Můžete si nechat vyrobit logo vaší firmy, vtipný nápis, který vaši firmu vystihuje, nebo také obrázek. Fantazii je zde meze opravdu nekladou. Je to koneckonců vaše firma a je na vás, jakým způsobem se chcete prezentovat. Podle nás je to skvělé nízkorozpočtové řešení toho, jak se odlišit od konkurenčních firem a lehce tak v očích veřejnosti i partnerů získat výhodu.

3D písmena na zeď

Když už budete v objednávání nápisů, můžete si jeden nebo dva nebo klidně deset objednat i k sobě domů. Je to totiž zajímavý doplněk třeba do obýváku.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4