Rychloběžná vrata Spedos do každého provozu

rychloběžná vrata

Chybějící efektivita výrobních linek je problémem mnohých firem u nás i v zahraničí. Důvodů, proč tomu tak je, je mnoho, nicméně existuje několik způsobů, jak to vyřešit. I v této problematice hraje čas velmi důležitou roli, proto se mu budeme věnovat, hned vzápětí zjistíte jak.

Méně času je vlastně více

V kontext s časem my dá většina logistiků a operátorů výroby za pravdu, že jej potřebujeme zkrátit. Respektive zkrátit dobu trvání různých dílčích operací. Některé operace lze vyřešit například zvýšením počtu lidí u obsluhy stroje nebo přidání další směny. Jiné operace ale vyžadují technický zásah, například úpravu výrobní linky nebo výměnu komponent. Jsme-li u komponent důležité je zajistit velmi rychlé, téměř bleskové otevírání a zavírání vrat, proč? Protože při průjezdech mezi halami ztrácíte čas, pokud čekáte, až se vrata před vámi otevřou a za vámi zase zavřou. Nehledě na to, že dochází k únikům tepla a tím zvyšováním nákladů na vytápění.

Rychloběžná vrata

Stejně jako jiné dveře i tyto speciální se skládají z kování a zámku. Bez nich by je nebylo možné uzamknout, což by případně mohlo nahrávat nenechavým rukám zlodějů. Dveře jsou společně se zárubní usazeny ve stěně nebo panelu, přičemž plní tyto funkce:

  • bezpečnostní,
  • protihlukovou,
  • zabraňují prášení,
  • tepelně izolují.

Rychloběžná, někdy také rychlonavíjecí vrata jsou navrhnuta, aby splňovala velmi náročné požadavky průmyslových areálů, a to díky špičkové technologii, maximální bezpečnosti a modernímu vzhledu. Zároveň slouží k oddělení klimaticky i charakterově různorodých provozů. Zaručují minimalizaci tepelný ztrát, dlouhodobou životnost, jednoduchou obsluhu a údržbu.

Hledáte-li právě tento rychloběžná vrata, neváhejte a kontaktujte společnost SPEDOS, která se dlouhodobě zabývá výrobou a montáží veškerých typů vrat. Pro účely zrychlení provozů má speciální model, který se vyznačuje:

  1. extrémní rychlost a výkon pohonu
  2. tichý a prostorově úsporný navíjecí mechanismus
  3. možnost bezdotykového navíjení
  4. široký výběr designových provedení
  5. rychlý a dostupný servis díky nejhustší servisní síti v ČR

rychloběžná vrata


Právě vysokorychlostní dveře do provozů umožňují udržet rychlý chod operací například:
Blesková reakce na pokyn obsluhy nebo vrácení do výchozí polohy potom, co do nich narazí vysokozdvižný vozík nebo jiný manipulační prostředek.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4