Dekorační látky podtrhnou architekturu

dekorační látky metráž

Chodíte po bytě a přemýšlíte, jak jej udělat ještě útulnější a modernější? Co takhle zkusit obměnit některé dílčí věci a budete sami překvapeni, jakého efektu vlastně dosáhnete. Pokud obměníte závěsy nebo polštáře, dosáhnete nejrychlejšího způsobu, jak zmodernizovat byt či dům a zároveň do něj vnesete novou a svěží energii.

Jaká látka je trendy?

Při pohledu na internetové stránky s látkami se vám doslova protočí panenky, protože sortiment tohoto druhu zboží je téměř nepřeberný. Je důležité vybrat vždy tu nejmodernější látku a vzor nežli rok starý, protože se trendy velmi rychle mění. Nyní jsou v módě exotické a geometrické vzory, vyznačující se minimalistickou grafikou. Dále můžete volit i velmi jednoduché barevné variace. Výstřelkem doby je použití 3D digitálního tisku, s nimž dosáhnete jiné dimenze dekorace látek.

Je libo americký nebo francouzský styl?

Za pomoci nejranějších dekoračních látek a závěsů jste schopni i v obyčejném bytě navodit atmosféru amerického grandhotelu. Na základě zvolených polštářů vytvoříte pocit výjimečnosti, exkluzivity nebo okázalosti a nepotřebujete k tomu zámek. K vytvoření stylového, moderního a zároveň vkusného designu se doporučuje kombinace nábytku, koberců, váz nebo svícnů. Dále je důležité docílit vyváženosti barev, konkrétně béžové, bílé nebo šedé. Toužíte-li spíše po francouzském stylu, ze všeho nejčastěji sáhnete po bílém nábytku a látkami s květinovým motivem.

Pokud víte, co hledáte, doporučím navštívit eshop BAVLNĚNÝ SEN, kde najdete nejrůznější dekorační látky na metráž.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4