3 věci, která nás nutí oceňovat obecní rozhlasy

Mikrofon, Hudba, Audio, Rádio, Hlas, Vokální, Zvuk

Obecní rozhlasy. Služba, která je často znevažována, respektive považována za tak samozřejmou, že nás ani nenapadne, jak bychom žili bez ní. Možná nás dokonce v některých případech spíše otravuje, než pomáhá a pro tyto případy máme pro vás seznam 5 věcí, které si můžeme připomenout, když chceme změnit negativní pocity v pozitivní. Aspoň co se rozhlasů týče.

 1) Informace o veřejném bezpečí pro všechny - napojení na sirénu nám umožňuje v případě nouze se rychle přesunout do bezpečí, případně začít včas shánět informace o blížícím se nebezpečí. V případě živelných pohrom zachraňují rozhlasy a sirény tisíce lidí. Přestože jsme ve světovém pásmu, kde nám nehrozí časté riziko tornád, i lidé bez televize a internetu mají možnost se dozvědět o případném nebezpečí v čas.

2) Dozvíte se informace, které by vám mohli jinak uniknout. Pokud pravidelně nečtete obecní týdeník, jak jinak byste se dozvěděli o tom, že místní školka pořádá besídku, na které se bude prodávat pečivo, které pekly maminky? Nebo jak byste se dozvěděli, že bohužel váš oblíbený pošťák přestal dodávat, protože zesnul a vy mu můžete přijít za týden na pohřeb? Možná trochu zvláštní případ, ale je inspirován skutečnou událostí.

3) Od prvního rozhlasového vysílání jsme došli skutečně daleko. Kromě toho, že se každým rokem mimořádně vyvíjí veškerá elektronika, i rozhlasy nyní dokáží mnohé. V dnešní době můžete ovládat digitální systém rozhlasového vysílání skrze mobilní telefon odkudkoli a vysílat rozhlas ze záznamu. Také můžete ovládat a kontrolovat jednotlivé rozhlasy, takže pouze v některých ulicích můžete oznámit, aby si občané zaparkovali mimo kvůli čištění komunikací.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4