Co nesmí chybět na žádné oslavě

Ikdyž máme na mysli nyní něco jiného, je třeba nezapomenout oslavovat životní úspěchy, narozeniny, nebo prostě Velikonoce.

Klasické české dezerty


Přesto, že je těžší sehnat mouku, je možné že ještě v zásobě nějakou máte a můžete upéct něco tradičního na oslavu. Od velikonočního beránka, mazance či něčeho méně tradičního, existuje na internetu velké množství receptů i s hodnocením. Pokud nemáte ingredience nebo chuť se s něčím péct, nechejte si dodat od profesionálních gastro-služeb polomražené dezerty a zmrzliny.

Výzdoba


Není třeba každý rok kupovat novou výzdobu, určitě máte ještě něco z minulých let co můžete nyní využít. Nebo seberte svou kreativitu, nůžky a papír a vytvořte jednoduchou girlandu z papíru, pastelek a lepící pásky. Přiberte k tomu i děti a máte z toho zábavu pro celou rodinu.

Dokumentace


Ikdyž se nebudete moci sejít všichni dohromady, můžete využít aplikací typu Skype na videohovory a pobytí se zbytkem rodiny. Normálně se na oslavách fotí a natáčí video, tak nezapomeňte udělat to samé. Můžete dokonce i natáčet co se děje na mobilu nebo tabletu a posléze tento produkt sestříhat a vložit do jednotného videa, pokud se na to cítíte. Důležité je si dělat záznamy a vzpomínky.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4