Co je to plazmový zapalovač

 

Plazmové zapalovače, proč jsou lepší než ty tradiční?


Plazmový zapalovač je skvělým pomocníkem nejen v domácnosti, ale i na zahradě a na cestách. Na rozdíl od klasických plynových zapalovaču se plazmové zapalovače spoléhají při vytváření plamene na elektrický oblouk a plazmu. Plazmové zapalovače jsou namísto tradičních butanových zapalovačů nejekologičtějším způsobem, jak získat okamžitý plamen.


Plazmové zapalovače jsou praktické


Myslíte si, že velký plazmový zapalovač není pro vás? Možná byste měli dát šanci novému produktu na trhu, který v poslední době stále více oceňují všichni jeho uživatelé. Jedná se o plazmový zapalovač, velmi praktický a co je nejdůležitější, na rozdíl od všech ostatních typů drží krok s dobou. Proč si myslíme, že by neměl chybět ve vaší sbírce a každodenním kouření? Tato varianta je velmi moderní, hlavně kvůli jejímu doplňování, nebo řekněme, jak funguje.. Produkt Obsahuje kabel USB, který lze připojit například k notebooku nebo přímo k nabíječce.


Jak funguje plazmový zapalovač?


Proces zapalování není tak nebezpečný jako zařízení obsahující benzín nebo plyn. V případě nesprávného plnění je možnost nehody nebo dokonce zranění vysoká. Proces zapalování se provádí elektrickým proudem, který je směrován do dvou paprsků světla a protínají se navzájem. Tento proces produkuje vysokoteplotní plazmu. Tato látka úspěšně zapálí každou cigaretu, svíčku, provázek, doutník nebo cokoli jiného, čeho obvykle můžeme dosáhnout pomocí zápalek nebo klasických zapalovačů. Pokud jde o estetiku, nebudete zklamaní. Tento typ zapalovače lze klasifikovat jako takzvaný „dvojitý oblouk“ - to znamená, že při jeho použití vypálíme dvě bleskové tyče, které se kříží a způsobí požadovanou reakci.


V případě plazmového zapalovače protéká vysokonapěťový proud mezi dvěma uzly, aby se vytvořil plazmový oblouk s vysokým nábojem. Plazma generuje teplo, které pak zapálí knot svíčky, papír nebo cigaretu.


Pracovní princip plazmového zapalovače je stejný jako u blesku. Když elektrický náboj nahromaděný v oblaku dosáhne schopnosti elektrického náboje pohybovat se vzduchem a nabité částice se dostanou mezi mraky nebo dosáhnou na zem dolů, způsobí to plazmu, světlo, teplo a zvuk.


Kde koupit plazmový zapalovač?


Plazmový zásuvný modul má dobrou odolnost proti větru, nevydává zápach a lze jej snadno kdykoli nabít pomocí přiloženého kabelu USB. K dispozici je měkké a snadno použitelné vypalovací tlačítko, dvojitým kliknutím jej aktivujete a po 10 sekundách se automaticky vypne, aby byla zajištěna bezpečnost. Zapalovač má 200 mAh IEC baterii a 5v0.2A micro USB port - kabel je součástí dodávky. Plné nabití trvá přibližně 1 hodinu. Plazmový zapalovač můžete koupit například zde.

 

 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4